Vinoceria y Taqueria

 

Deze editie hebben we de locatie als uitgangspunt van ons thema genomen en turnde we de oude leegstaande Kamsteeg autogarage om tot rommelige Mexicaanse Taqueria.

De gasten werden ontvangen in een aparte loods. Hier werden ze uitgenodigd door Peter om aan onze werktafels plaats te nemen en een aardappel met kruiden en hooi in te pakken in klei. Deze aardappel in de klei werd daarna op de Black Bastard gegaard en laten op de avond geserveerd met beurre blanc en kaviaar. Lisanne serveerde bij het voorontvangst een spannend Michelada Aperitivo - Big Tom tomatensap afgetopt met Corona bier en limoen.

Via de overheaddeur deed Rob zijn entree en nam de gasten mee naar de tweede loods om plaats te nemen aan tafel. In het menu werd er natuurlijk gebruik gemaakt van typisch Mexicaanse ingredienten en naast de wijnparing besloot Lisanne bij een aantal gerechten een cocktail te serveren.

Boven open vuur werden op een wok en live taco gebakken....

We sloten de avond af met soufflé van avocado, met chocolade en pistache, met Tamerillo ijs en chilizout.



Previous
Previous

The Danish Edition

Next
Next

The Ottolenghi Edition