
The Moroccan Edition
Marokko is een land waar de gastronomie heel groots is. Met invloed uit de Arabische, - Berberse, - en Joodse eetcultuur en landen als Spanje en Frankrijk heeft het een uiteenlopend pallet. Daarnaast is Marokko door de geografische ligging rijk aan veel verse producten en leent het zich uitstekend voor een editie van de Wet van Weber.
“Doordat de smaken die uit dit land komen mij onbekend zijn was deze editie op voorhand al een uitdagend. We hebben wellicht drie keer zoveel gerechten overgedaan als normaal om de smaak te pakken te krijgen die we op het bord willen brengen. Je gaat niet uit van iets dat je al kent, maar begint vanaf nul. Dit was misschien wel de grootste uitdaging op smaak gebied van de Wet van Weber tot nu toe” - Rob Reizevoort
Ook voor deze culinaire editie reisde we met onze gasten af naar Fabriek Zuidermeer. Mede door de veelzijdigheid van de locatie konden we weer verschillende kanten op qua styling om de gasten een totaalbeleving te geven. Uiteraard kon een afsluitende kop Marokkaanse muntthee bij de daarvoor ingerichte thee kar niet ontbreken.


































